• https://www.facebook.com/A.velioglu61
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905347494361
  • https://www.instagram.com/ahmet.velioglu61
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Döviz Panosu - Hedef Üretim Panosu - Kazasız iş günü Panosu - Havuz sıcaklık Panosu - Döviz TabelasıDöviz-Panoları-skorbord tabelasıDöviz Panosu - Havuz sıcaklık Panoları - döviz tabela fiyatı

0534 749 43 61

 Led Tabela Mail info@ledtabelakart.com

Kontrol Kartları

Led Kronometre Kontrol Kartı

Döviz Panosu Kontrol Kartı Led Kronometre Kontrol Kartı Led Sayıcı Kontrol Kartı Geri Sayıcı Kontrol Kartı Led Sayaç Kontrol Kartı Havuz Pano Kontrol Kartı Fabrika Bilgi Panosu Kontrol Kartı Led Saat Kontrol Kartı Led Sıcaklık Kontrol Kartı Led Tabela Kontrol Kartı Tarih saat Kontrol Kartı Özel Yazılım Kartları 

 

Led Kronometre Kontrol Kartı ile Sizde istediğiniz Ölçülerdeki Tabelanızı Kontrol Edebilir Başlat Durdur ve Reset Fonksiyonlarını Kullanabilirsiniz. Saat Dakika Saniye ve Saniye Olarak Hazırlanmıştır.

Led Sayıcı Kontrol Kartı ile 0-9999 Arası Değerleri Tabelanızda Saydırabilir özel Kuru Kontak ile Çıkış ucu verebilirsiniz. Arttır Azalt ve Reset Butonları mevcut.

Led Geri Sayıcı Kontrol Kartı ile İstediğiniz Dakikadan itibaren Geri Sayım Yapabilirsiniz İstenilen Dakikaya Geldiğinde Uyarı verebilir Role çıkış Kontrol edebilirsiniz.

 

Led Saat Derece Tarih Kontrol Kartı ile İstediğiniz ölçüdeki tabelanızı saat tarih sıcaklık nem gibi değerlerini gösterebilir üzerine buton ekleyerek ayar yapabilirsiniz. 

Döviz Pano Kontrol Kartı ile Döviz Panolarınız kontrol Edebilirsiniz Bilgisayar Haberleşme sistemli Kontrol Kartlarımız Döviz Programları ile uyumlu çalışır.